İmza Kampanyası

İmza kampanyasına katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Böylece formun altındaki metin, Adalet Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı’na e-posta olarak gönderilecek. Kampanya suçlular yakalanana dek sürecek. Desteğiniz için teşekkürler!

Medet Önlü Suikasti'nin Sorumluları Yakalansın

Sayın Bakan,

22 Mayıs 2013'te, Türkiye'nin başkenti Ankara'da öldürülen Çeçen İçkerya Devleti Fahri Konsolosu unvanını taşıyan Medet Önlü'ye yapılan suikastla ilgili soruşturma henüz sonuç vermiş değil. Cinayetin tüm detayları aydınlatılmışsa da henüz tetikçi dışında hiçbir sorumlusu yakalanmadı.

Sayın Bakan, emniyet, istihbarat ve yargı kurumlarının bu soruşturmayı bir sonuca ulaştırmayacaklarından ve suikastın gerçek sorumlularını yakalayıp adalete teslim etmeyeceklerinden endişeliyiz. Türkiye'de bu türden suçların devlet kurumları tarafından örtbas edildiği bizim alışık olduğumuz bir durumdur. Biz aşağıda imzası bulunan kişiler, Medet Önlü suikastının takipçisi olacağımızı bildiriyor, tüm sorumluları yakalanıp yargı önüne çıkarılana kadar süreci yakından izleyeceğimizi ilan ediyoruz.

[signature]

2,332 signatures

Arkadaşlarınızla paylaşın / Share with friends

   

İmza atanların listesini görmek için tıklayınız.

-->
Medet Önlü İçin Adalet!
2013-2015 ©